Mam na imię Agnieszka i zapraszam Cię do mojej Pracowni, gdzie znajdziesz 100% oryginalności.

Pomysł na markę OKTIWA wyszedł bardzo naturalnie. Od wielu lat, tworzyłam biżuterię dla siebie i rodziny, potem dla znajomych. Za każdym razem chciałam, aby projekty były inne niż wszędzie dostępne, aby każda rzecz była na swój sposób oryginalna.

Przerabiałam, kombinowałam, zmieniałam, aby otrzymać coś, co na pewno za szybko się nie powtórzy w sposób masowy. Przeróbki nie miały końca. Robiąc swetry, bluzki czy spódnice na szydełku, zaczęłam wplatać w nie koraliki. I okazało się, że zaczęły wychodzić oryginalne prace.

A później to już był mały kroczek do tego, aby porzucić ubrania i spróbować tworzyć biżuterię tylko z koralików … szydełkiem lub igłą. I przepadłam. A wraz ze mną rodzina i znajomi, którzy chcieli posiadać taką biżuterię. I właśnie wtedy się zaczęło. Zaczęło się myślenie o założeniu firmy, stworzeniu Pracowni, w której mogłabym pracować z koralikami bez końca.

Agnieszka
Agnieszka

Od początku działalności, czyli od 2015r. w swoich pracach wykorzystuję najlepsze jakościowo materiały. Szklane koraliki i większość nici pochodzi z Japonii, a wszystkie wykończenia wykonane są ze stali chirurgicznej. Zakładając biżuterię marki OKTIWA możesz mieć pewność, że nad każdym projektem spędziłam na tyle dużo czasu, aby był tym idealnym, najstaranniej wykonanym i z którym nie będziesz chciała się rozstać.

Dodatkowo, od czasu do czasu do Pracowni OKTIWA zapraszam do współpracy również innych rękodzielników. Tutaj zawsze możesz spotkać produkty w 100% oryginalne, stworzone z pasją na najwyższym poziomie. Obecnie głównie współpracuję z Agnieszką z Kącika Zatopionych Chwil, Agnieszką z Frills, Mileną z Fabryki Mileny, Anią z Cuda i wianki Amaszy, Dorotą z UMAMI.

A zatem, jeśli masz dość biżuterii produkowanej w milionach egzemplarzy, to dobrze, że tu jesteś. Ja zaproponuję Ci coś zupełnie innego: oryginalność, dbałość o każdy szczegół, krótkie serie, pojedyncze egzemplarze. W Pracowni OKTIWA możesz zamówić dowolny rozmiar i kolor.

Zachęcam Cię do przyjścia do Pracowni. Każdą biżuterię można przymierzyć, dobrać do swojego stylu oraz koloru ubrań. Przyjdź, a na pewno coś wyjątkowego znajdziesz dla siebie.

Jeśli zepsuła Ci się biżuteria lub masz biżuterię, której nie nosisz, przynieś ją do Pracowni. Na pewno pomogę. Naprawa biżuterii i jej rewitalizacja to również specjalność marki OKTIWA.

Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak cierpliwie na Ciebie poczekać. Do zobaczenia! 😀

Obejrzyj film o marce, zrealizowany w czerwcu 2017 przez Money.pl – Mój pomysł na biznes

Podpis
Agnieszka